Радіатор системи охолодження Sato Tech R12227 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12227 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12227 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12227 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12227: SUBARU X4511SA151, SUBARU X4511SA141, SUBARU X4511SA091, SUBARU X4511SA081, SUBARU X4511SA011, SUBARU X45111SA151, SUBARU X45111SA141, SUBARU X45111SA091, SUBARU X45111SA081, AVA SU2054, VALEO 735210, NISSENS 67712, NRF 53711, VAN WEZEL 51002054, SUBARU 45119SA030, SUBARU 45119SA020, SUBARU 45111SA151, SUBARU 45111SA141, SUBARU 45111SA091, SUBARU 45111SA090, SUBARU 45111SA081, SUBARU 45111SA080, SUBARU 45111SA011, SUBARU 45111SA010, SUBARU 45111SA002, SUBARU 45111SA001, 4SEASONS 128020, FRIG AIR 01243004
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12227 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Ширина ядра радіатора | 686 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
- Ціна: 3 822 ₴



