Радіатор системи охолодження Sato Tech R12218 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12218 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12218 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12218 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12218: DAEWOO P96378701, CHEVROLET P96378701, DAEWOO P96278701, CHEVROLET P96278701, AVA DW2054, DAEWOO 96475475, CHEVROLET 96475475, DAEWOO 96378701, CHEVROLET 96378701, DAEWOO 96328701, CHEVROLET 96328701, DAEWOO 96278701, CHEVROLET 96278701, VAN WEZEL 81002054, NISSENS 61638, NRF 53481
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12218 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
- Ціна: 2 876 ₴



