Радіатор системи охолодження Sato Tech O10124 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech O10124 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech O10124 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech O10124 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech O10124: AVA VN3388, NISSENS 90681, NRF 31263, FRIG AIR 07104007, VW 03L117021C, SKODA 03L117021C, SEAT 03L117021C, AUDI 03L117021C, VW 03L117021B, SKODA 03L117021B, SEAT 03L117021B, AUDI 03L117021B, VW 03L115389H, SKODA 03L115389H, SEAT 03L115389H, AUDI 03L115389H, VW 03L115389G, SKODA 03L115389G, SEAT 03L115389G, AUDI 03L115389G, VW 03L115389C, SKODA 03L115389C, SEAT 03L115389C, AUDI 03L115389C, VW 03L115389B, SKODA 03L115389B, SEAT 03L115389B, AUDI 03L115389B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10124 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 110 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Глибина ядра радіатора | 51 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
- Ціна: 1 514 ₴



