Радіатор системи охолодження Sato Tech R20062 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R20062 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R20062 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R20062 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20062: MAHLE ORIGINAL CR433000S, AVA CNA2153, PEUGEOT 9632466280, CITROEN 9632466280, PEUGEOT 96324662, CITROEN 96324662, VAN WEZEL 9002153, HELLA 8MK376715524, NISSENS 61315, NRF 58189A, VALEO 232517, PEUGEOT 1331ZV, CITROEN 1331ZV, PEUGEOT 1331ZT, CITROEN 1331ZT, PEUGEOT 1331Y8, CITROEN 1331Y8, PEUGEOT 1331TZ, CITROEN 1331TZ, PEUGEOT 1331FG, CITROEN 1331FG, PEUGEOT 1330E2, CITROEN 1330E2, PEUGEOT 1330E1, CITROEN 1330E1, PEUGEOT 133041, CITROEN 133041, 4SEASONS 106076, FRIG AIR 01033040
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20062 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Ion, 306, Xsara, Berlingo, Partner, C-Zero |
- Ціна: 2 480 ₴



