Радіатор системи охолодження Sato Tech R12176 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12176 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12176 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12176 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12176: SATO TECH R23026, AVA MS2394, MAHLE ORIGINAL CR37000P, MERCEDES-BENZ A2115003402, MERCEDES-BENZ A2115003102, MERCEDES-BENZ A2115002302, MERCEDES-BENZ A2115000202, HELLA 8MK376700591, VALEO 732870, NISSENS 62797A, NRF 53422, VAN WEZEL 30002394, MERCEDES-BENZ 2115003402, MERCEDES-BENZ 2115003102, MERCEDES-BENZ 2115002302, MERCEDES-BENZ 2115000202, 4SEASONS 118157, FRIG AIR 01063098
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12176 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 637 мм |
| Ширина ядра радіатора | 457 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
- Ціна: 5 332 ₴



