Радіатор системи охолодження Sato Tech R12697
2 809 ₴
- В наявності
- Код: R12697
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Радіатор системи охолодження Sato Tech R12697 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12697 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12697 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12697 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12697: AVA HY2335, VAN WEZEL 82002335, NISSENS 67555, NRF 53171, KIA 253103X011, HYUNDAI 253103X011, KIA 253103X010
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12697 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 555 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
- Ціна: 2 809 ₴

