Радіатор системи охолодження Sato Tech R13057
4 563 ₴
- В наявності
- Код: R13057
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Радіатор системи охолодження Sato Tech R13057 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R13057 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R13057 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R13057 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R13057: FORD F1F18D048AB, NISSENS 606032, NRF 59218, FORD 1862383
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R13057 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 138 мм |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Kuga, Focus |
- Ціна: 4 563 ₴

