Радіатор системи охолодження Sato Tech R12287 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12287 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12287 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12287 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12287: MAHLE ORIGINAL CR681000P, MERCEDES-BENZ A6385012201, MERCEDES-BENZ A6385012101, HELLA 8MK376721411, VALEO 734806, MERCEDES-BENZ 6385012201, MERCEDES-BENZ 6385012101, NISSENS 62561A, NRF 50581, VAN WEZEL 30002243, 4SEASONS 118043
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12287 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 558 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
- Ціна: 10 726 ₴



