Радіатор системи охолодження Sato Tech R23025 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R23025 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R23025 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R23025 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R23025: VALEO 735634, NISSENS 606845, NRF 550240, ASAM 26567, RENAULT 214104225R, DACIA 214104225R
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R23025 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero |
- Ціна: 4 585 ₴



