Радіатор системи охолодження Sato Tech R12317 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12317 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12317 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12317 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12317: AVA VO2133, MAHLE ORIGINAL CR1191000S, HELLA 8MK376756481, VOLVO 8603842, VOLVO 8603619, VOLVO 8603613, VOLVO 8603428, VOLVO 8602865, VOLVO 8602864, VOLVO 8602675, NISSENS 65613A, VAN WEZEL 59002133, NRF 58356, VOLVO 36002804, VOLVO 36002408, VOLVO 36000464, VOLVO 36000087, VOLVO 36000086, VOLVO 30723910, VOLVO 30723707, VOLVO 30723706, VOLVO 30681823, VOLVO 30681822, VOLVO 30681495, VOLVO 30681494, VOLVO 30680141, VOLVO 30671017, VOLVO 30671016, VOLVO 30636580, VOLVO 30636579, VOLVO 30636430, 4SEASONS 132053, FRIG AIR 01113005
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12317 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 616 мм |
| Ширина ядра радіатора | 530 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
- Ціна: 6 617 ₴



