Радіатор системи охолодження Sato Tech R12247 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12247 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12247 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12247 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12247: AVA TO2329, VALEO 734192, NISSENS 64882, NRF 53706, VAN WEZEL 53002329, TOYOTA 1640050360, LEXUS 1640050360, TOYOTA 1640050212, LEXUS 1640050212, TOYOTA 1640050211, LEXUS 1640050211, TOYOTA 1640050210, LEXUS 1640050210, FRIG AIR 01153158
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12247 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 510 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
- Ціна: 8 084 ₴


