Радіатор системи охолодження Sato Tech R12307 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12307 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12307 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12307 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12307: AVA MZ2228, MAZDA LFY615SB0, MAZDA LFY215SB0, MAZDA LFCV15200, MAZDA LF4K15200C, MAZDA LF4K15200B, NISSENS 68508, NRF 58561
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12307 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
- Ціна: 5 636 ₴


