Радіатор системи охолодження Sato Tech R12336 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12336 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12336 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12336 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12336: AVA PE2290, MAHLE ORIGINAL CR5000P, PEUGEOT 9685852680, DS 9685852680, CITROEN 9685852680, PEUGEOT 96858526, DS 96858526, CITROEN 96858526, HELLA 8MK376700231, VALEO 734398, NISSENS 690982, NISSENS 63606A, NISSENS 636007, NRF 58226A, NRF 58226, VAN WEZEL 40002255, PEUGEOT 1333A1, DS 1333A1, CITROEN 1333A1, PEUGEOT 133389, DS 133389, CITROEN 133389, PEUGEOT 1330P9, DS 1330P9, CITROEN 1330P9, PEUGEOT 1330P8, DS 1330P8, CITROEN 1330P8, PEUGEOT 133089, DS 133089, CITROEN 133089, 4SEASONS 122082, FRIG AIR 01083081
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12336 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 1007, 207, 208, C2, C3, 406, C-Elysee |
- Ціна: 2 828 ₴


