Радіатор системи охолодження Sato Tech R13309 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R13309 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R13309 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R13309 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R13309: MAZDA PE0115200B, MAZDA PE0115200A, MAZDA PE0115200, NISSENS 68534, NRF 59206
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R13309 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 737 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
- Ціна: 4 571 ₴


