Радіатор системи охолодження Sato Tech R14168 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R14168 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R14168 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R14168 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R14168: NISSENS 606454, TESLA 600737200AX000D, TESLA 600737200A, NRF 58790
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R14168 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 850 мм |
| Ширина ядра радіатора | 174 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S |
- Ціна: 5 138 ₴


