Радіатор системи охолодження Sato Tech R14167 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R14167 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R14167 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R14167 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R14167: AVA QUALITY COOLING TE2003, VALEO 701320, NISSENS 606915, NRF 550292, TESLA 105799900BX000D, TESLA 105799900B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R14167 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 815 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S |
- Ціна: 3 957 ₴


