Радіатор системи охолодження Sato Tech R14166 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R14166 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R14166 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R14166 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R14166: DENSO DRM45050, MAHLE ORIGINAL CR2238000S, NISSENS 636033, NRF 550094, PEUGEOT 1611246080, MITSUBISHI 1611246080, CITROEN 1611246080, PEUGEOT 1611245980, CITROEN 1611245980, MITSUBISHI 1350A761
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R14166 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, ASX, Lancer |
- Ціна: 3 542 ₴



