Радіатор системи охолодження Sato Tech R12650 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12650 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12650 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12650 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12650: VALEO 701571, JEEP 68004049AB, DODGE 68004049AB, CHRYSLER 68004049AB, JEEP 68004049AA, DODGE 68004049AA, CHRYSLER 68004049AA, NISSENS 61019, NRF 59089, JEEP 5191249AA, DODGE 5191249AA, CHRYSLER 5191249AA, 4SEASONS 105054, VAN WEZEL 07002121, FRIG AIR 01183023
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12650 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot, Compass, Sebring |
- Ціна: 3 824 ₴



