Радіатор системи охолодження Sato Tech R12224 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12224 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12224 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12224 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12224: AVA KA2075, VAN WEZEL 83002075, VALEO 735535, NISSENS 66649, NRF 53162, KIA 253102F050, KIA 253102F010, FRIG AIR 01333031
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12224 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 664 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
- Ціна: 4 172 ₴



