Радіатор системи охолодження Sato Tech R12191 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12191 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12191 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12191 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12191: AVA DN2352, NISSENS 68751, NRF 59099, NISSAN 2140095F0H, NISSAN 2140095F0F, NISSAN 2140095F0C
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12191 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 687 мм |
| Ширина ядра радіатора | 385 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
- Ціна: 3 591 ₴



