Радіатор системи опалення салона RENAULT Trafic 01- Sato Tech H21235 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона RENAULT Trafic 01- Sato Tech H21235 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона RENAULT Trafic 01- Sato Tech H21235 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона RENAULT Trafic 01- Sato Tech H21235 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21235: AVA RTA6439, MAHLE ORIGINAL AH14000S, 4SEASONS 93901, VAUXHALL 91158692, HELLA 8FH351000621, VALEO 812375, RENAULT 7701473279, NISSENS 73331, NRF 54300, OPEL 4409453, VAN WEZEL 43006439, FRIG AIR 06093023
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21235 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 255 мм |
| Ширина ядра радіатора | 148 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
- Ціна: 1 662 ₴


