Радіатор системи опалення салона Renault Logan 05- Sato Tech H21232 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Renault Logan 05- Sato Tech H21232 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Renault Logan 05- Sato Tech H21232 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Renault Logan 05- Sato Tech H21232 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21232: AVA RTA6398, VALEO 812374, NISSENS 76512, RENAULT 6001549894, DACIA 6001549894, RENAULT 6001547484, DACIA 6001547484, NRF 54323, VAN WEZEL 43006398, FRIG AIR 06093024
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21232 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 158 мм |
| Ширина ядра радіатора | 170 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Logan, Largus |
- Ціна: 968 ₴


