Радіатор системи опалення салона Nissan Micra 03- Sato Tech H21244 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Nissan Micra 03- Sato Tech H21244 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Nissan Micra 03- Sato Tech H21244 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Nissan Micra 03- Sato Tech H21244 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21244: AVA DN6256, MAHLE ORIGINAL AH16000S, 4SEASONS 93092, HELLA 8FH351000641, VALEO 812250, RENAULT 7701208766, RENAULT 7701208381, NISSENS 72206, NRF 58211, NISSAN 27140AX70B, NISSAN 27140AX70A, NISSAN 27140AX700, VAN WEZEL 13006256, FRIG AIR 06093018
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21244 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Wind, Clio, Micra |
- Ціна: 1 461 ₴



