Радіатор системи опалення салона Fiat Ducato 06- Sato Tech H21250 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Fiat Ducato 06- Sato Tech H21250 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Fiat Ducato 06- Sato Tech H21250 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Fiat Ducato 06- Sato Tech H21250 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21250: AVA FT6410, MAHLE ORIGINAL AH225000S, 4SEASONS 93961, HELLA 8FH351331764, VALEO 811514, FIAT 77364073, NISSENS 73989, PEUGEOT 6448R0, CITROEN 6448R0, NRF 54309, VAN WEZEL 17006410, FRIG AIR 06043117
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21250 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 163 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
- Ціна: 1 883 ₴


