Радіатор системи опалення салона CHEVROLET Lacetti 03- Sato Tech H21214 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона CHEVROLET Lacetti 03- Sato Tech H21214 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона CHEVROLET Lacetti 03- Sato Tech H21214 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона CHEVROLET Lacetti 03- Sato Tech H21214 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21214: DAEWOO P96554446, CHEVROLET P96554446, AVA DWA6088, DAEWOO 96554446, CHEVROLET 96554446, 4SEASONS 93088, VALEO 811541, VAN WEZEL 81006088, NISSENS 76509, NRF 54270, FRIG AIR 06313007
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21214 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 168 мм |
| Ширина ядра радіатора | 177 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
- Ціна: 1 177 ₴


