Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21364 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21364 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21364 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21364 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21364: AVA OLA6680, MAHLE ORIGINAL AH260000S, HELLA 8FH351511714, VALEO 811513, NISSENS 72669, NRF 54367, VAN WEZEL 37016702, OPEL 20782084, OPEL 1843527, OPEL 13406298, OPEL 13263329
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21364 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 207 мм |
| Ширина ядра радіатора | 143 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Orlando, Volt, Cruze, 9-5, Meriva |
- Ціна: 1 739 ₴


