Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21301 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21301 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21301 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21301 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21301: AVA HY6122, HYUNDAI 9713817000, 4SEASONS 93870, VAN WEZEL 82006122, VALEO 812431, NISSENS 77620, NRF 54404, FRIG AIR 06283006
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21301 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 213 мм |
| Ширина ядра радіатора | 151 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
- Ціна: 2 402 ₴


