Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21300 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21300 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21300 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21300 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21300: AVA KA6278, KIA 971382F005, 4SEASONS 93904, VAN WEZEL 83006076, NISSENS 77528, NRF 54401
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21300 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 142 мм |
| Ширина ядра радіатора | 215 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
- Ціна: 2 453 ₴


