Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21278 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21278 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21278 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21278 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21278: AVA RT6344, MAHLE ORIGINAL AH21000S, 4SEASONS 93893, HELLA 8FH351001631, RENAULT 7701206524, NISSENS 73341, NRF 53669, VAN WEZEL 43006344, FRIG AIR 06093011
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21278 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 184 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
- Ціна: 1 575 ₴


