Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21311 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21311 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21311 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21311 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21311: AVA AI6296, 4SEASONS 93922, NISSENS 70233, NRF 54206, AUDI 4F0819031B, AUDI 420820037A, VAN WEZEL 03006296
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21311 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 144 мм |
| Ширина ядра радіатора | 296 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
- Ціна: 1 832 ₴


