Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21513 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21513 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21513 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21513 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21513: RENAULT 271153553R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21513 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 134 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Logan/Stepway, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 444 ₴


