Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21351 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21351 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21351 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21351 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21351: MAHLE ORIGINAL AH254000S, HELLA 8FH351511644, VALEO 811511, NISSENS 72216, NRF 54362, NISSAN 27140JG42A, NISSAN 27140JD20A, NISSAN 27140EY22A, NISSAN 27140BR22C, NISSAN 27140BR22A, FRIG AIR 06213003
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21351 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 185 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
- Ціна: 3 005 ₴



