Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21245 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21245 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21245 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21245 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21245: AVA IV6048, MAHLE ORIGINAL AH12000S, 4SEASONS 93806, HELLA 8FH351000601, VALEO 812340, NISSENS 71810, NRF 54214, IVECO 504026720, IVECO 500388092, IVECO 42564487, VAN WEZEL 28006048, FRIG AIR 06043034
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21245 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 260 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
- Ціна: 1 538 ₴


