Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21295 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21295 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21295 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21295 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21295: AVA HY6118, MAHLE ORIGINAL AH174000P, HYUNDAI 9722726000, HELLA 8FH351315221, VAN WEZEL 82006118, VALEO 812432, NISSENS 77614, NRF 54313, FRIG AIR 06283005
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21295 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 251 мм |
| Ширина ядра радіатора | 172 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
- Ціна: 1 636 ₴


