Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21260 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21260 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21260 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21260 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21260: AVA PEA6226, MAHLE ORIGINAL AH112000P, 4SEASONS 93837, HELLA 8FH351312131, VALEO 812322, NISSENS 72943, PEUGEOT 6448K0, NRF 53557, VAN WEZEL 40006226, FRIG AIR 06083006
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21260 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 247 мм |
| Ширина ядра радіатора | 134 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
- Ціна: 671 ₴



