Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21246 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21246 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21246 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21246 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21246: AVA VOA6110, MAHLE ORIGINAL AH90000P, 4SEASONS 93781, VOLVO 9171503, HELLA 8FH351311391, VALEO 812328, NISSENS 707102, VAN WEZEL 59006110, NRF 53559, FRIG AIR 06113002
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21246 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 239 мм |
| Ширина ядра радіатора | 207 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
- Ціна: 1 534 ₴


