Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21306 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21306 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21306 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21306 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21306: AVA PEA6227, MAHLE ORIGINAL AH186000P, 4SEASONS 93827, HELLA 8FH351315461, VALEO 812338, NISSENS 72945, PEUGEOT 6448K3, NRF 53560, VAN WEZEL 40006227, FRIG AIR 06083008
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21306 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 249 мм |
| Ширина ядра радіатора | 141 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
- Ціна: 555 ₴


