Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21280 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21280 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21280 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21280 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21280: AVA RT6569, MAHLE ORIGINAL AH259000S, VAUXHALL 95517541, OPEL 95517541, HELLA 8FH351511704, VALEO 812413, NISSENS 73343, RENAULT 6000617449, NRF 54346, VAUXHALL 4407490, OPEL 4407490, VAN WEZEL 43006569, RENAULT 271159831R
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21280 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 215 мм |
| Ширина ядра радіатора | 148 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Scenic, Vivaro, Megane |
- Ціна: 2 107 ₴


