Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21286 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21286 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21286 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21286 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21286: AVA OLA6354, MAHLE ORIGINAL AH6000S, 4SEASONS 93824, VAUXHALL 9196140, OPEL 9196140, HELLA 8FH351000501, VALEO 812225, NISSENS 72661, NRF 54208, VAN WEZEL 37006354, VAUXHALL 1618222, OPEL 1618222, VAUXHALL 09196140, OPEL 09196140, FRIG AIR 06073013
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21286 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
- Ціна: 1 226 ₴


