Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21266 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21266 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21266 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21266 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21266: FORD YS4Z18476AB, FORD XS4H18476AB, AVA FD6272, MAHLE ORIGINAL AH143000P, 4SEASONS 93044, HELLA 8FH351313091, VALEO 812273, NISSENS 71747, NRF 53206, VAN WEZEL 18006272, FORD 1062254, FRIG AIR 06053011
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21266 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 196 мм |
| Ширина ядра радіатора | 181 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
- Ціна: 1 377 ₴



