Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21233 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21233 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21233 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21233 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21233: AVA VNA6201, MAHLE ORIGINAL AH164000S, FORD 95NW18B539AD, FORD 95NW18B539AC, FORD 95NW18B539AB, FORD 95NW18B539AA, 4SEASONS 93844, HELLA 8FH351313451, VALEO 812324, FORD 7M3819030, FORD 7M1819030B, FORD 7M1819030A, NISSENS 73973, FORD 7291900, FORD 7204829, VAN WEZEL 58006201, NRF 53550, FORD 1528756, FORD 1072814, FRIG AIR 06053027
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21233 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 266 мм |
| Ширина ядра радіатора | 152 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
- Ціна: 810 ₴


