Радіатор пічки NISSAN Kubistar 03- Sato Tech H21218 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки NISSAN Kubistar 03- Sato Tech H21218 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки NISSAN Kubistar 03- Sato Tech H21218 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки NISSAN Kubistar 03- Sato Tech H21218 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21218: AVA RTA6099, MAHLE ORIGINAL AH85000P, 4SEASONS 93780, HELLA 8FH351311311, VALEO 812223, RENAULT 7701205538, NISSENS 72985, NRF 53554, VAN WEZEL 43006099, NISSAN 2711500QAE, FRIG AIR 06093015
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21218 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 152 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
- Ціна: 994 ₴


