Радіатор пічки Hyundai Accent 05- Sato Tech H21228 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки Hyundai Accent 05- Sato Tech H21228 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки Hyundai Accent 05- Sato Tech H21228 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки Hyundai Accent 05- Sato Tech H21228 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21228: AVA HY6253, HYUNDAI 971381E001, HYUNDAI 971381E000, VAN WEZEL 82006253, VALEO 812429, NISSENS 77631, NRF 54339
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21228 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 145 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
- Ціна: 1 516 ₴


