Радіатор пічки Ford Fiesta 00- Sato Tech H21227 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки Ford Fiesta 00- Sato Tech H21227 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки Ford Fiesta 00- Sato Tech H21227 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки Ford Fiesta 00- Sato Tech H21227 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21227: AVA FD6329, MAZDA DD1061A10, MAHLE ORIGINAL AH22000S, 4SEASONS 93843, HELLA 8FH351001641, VALEO 812320, NISSENS 71765, NRF 54231, FORD 2S6H18B539AB, VAN WEZEL 18006329, FORD 1206926, FRIG AIR 06053006
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21227 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Ширина ядра радіатора | 152 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
- Ціна: 1 883 ₴


