Радіатор пічки Sato Tech H21207 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки Sato Tech H21207 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки Sato Tech H21207 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки Sato Tech H21207 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21207: AVA VN6097, TEMPEST TP1573965, THERMOTEC D6W005TT, MAHLE ORIGINAL AH47000S, 4SEASONS 93710, HELLA 8FH351024401, VALEO 811519, NISSENS 73965, VW 701819031B, VW 701819031A, VAN WEZEL 58006097, NRF 53889, PROFIT 17600008, FRIG AIR 06102007
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21207 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 306 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
- Ціна: 742 ₴


