Радіатор пічки Sato Tech H11100 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки Sato Tech H11100 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки Sato Tech H11100 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки Sato Tech H11100 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H11100: DELPHI TSP0525532, TEMPEST TP1576502, PROFIT PR1106N1, ZAZ P96231949, DAEWOO P96231949, ZAZ P96190674, DAEWOO P96190674, AVA DW6027, THERMOTEC D60004TT, ZAZ 96231949, DAEWOO 96231949, ZAZ 96201949, DAEWOO 96201949, ZAZ 96190674, DAEWOO 96190674, 4SEASONS 93860, HELLA 8FH351024221, VALEO 812335, VAN WEZEL 81006027, NISSENS 76502, NISSENS 76501, NRF 54237, FRIG AIR 06313002
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H11100 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 177 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
- Ціна: 1 022 ₴


