Радіатор пічки Sato Tech H21213 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки Sato Tech H21213 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки Sato Tech H21213 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки Sato Tech H21213 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21213: AVA MS6108, THERMOTEC D6M002TT, MAHLE ORIGINAL AH121000P, MERCEDES-BENZ A0028356201, MERCEDES-BENZ A0018357604, MERCEDES-BENZ A0018357601, 4SEASONS 93730, HELLA 8FH351312391, VALEO 812242, NISSENS 72004, NRF 53555, VAN WEZEL 30006108, MERCEDES-BENZ 0028356201, MERCEDES-BENZ 0018357604, MERCEDES-BENZ 0018357601
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21213 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 265 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
- Ціна: 884 ₴


