
Радіатор охолодження двигуна, ручна коробка передач Toyota Land Cruiser 120 03- Sato Tech R12156
4 452 ₴
- В наявності
- Код: R12156
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Радіатор охолодження двигуна, ручна коробка передач Toyota Land Cruiser 120 03- Sato Tech R12156 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна, ручна коробка передач Toyota Land Cruiser 120 03- Sato Tech R12156 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна, ручна коробка передач Toyota Land Cruiser 120 03- Sato Tech R12156 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна, ручна коробка передач Toyota Land Cruiser 120 03- Sato Tech R12156 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12156: AVA TO2367, VALEO 735569, NISSENS 64684, NRF 53568, VAN WEZEL 53002367, TOYOTA 1640031354, TOYOTA 1640031353, TOYOTA 1640031352, TOYOTA 1640031351, TOYOTA 1640031350, 4SEASONS 130284, FRIG AIR 01153155
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12156 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 590 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, FJ Cruiser |
- Ціна: 4 452 ₴

