
Радіатор охолодження двигуна (DAEWOO Lanos 97- без конд) Sato Tech R20007
1 844 ₴
- В наявності
- Код: R20007
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Радіатор охолодження двигуна (DAEWOO Lanos 97- без конд) Sato Tech R20007 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна (DAEWOO Lanos 97- без конд) Sato Tech R20007 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна (DAEWOO Lanos 97- без конд) Sato Tech R20007 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна (DAEWOO Lanos 97- без конд) Sato Tech R20007 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20007: TEMPEST TP1561644, PROFIT PR1106A2, THERMOTEC D70004TT, BLUE PRINT ADG098100C, DAEWOO 96351263, DAEWOO 96181931, VALEO 701544, NISSENS 61644, NRF 59122, DELPHI 52484500
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20007 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
- Ціна: 1 844 ₴

