Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20014 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20014 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20014 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20014 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20014: AVA VW2071, TEMPEST TP15651741, PROFIT PR9537A4, DENSO DRM32024, THERMOTEC D7W004TT, MAHLE ORIGINAL CR1532000S, HELLA 8MK376773721, VALEO 734415, NISSENS 651741, NRF 539501, VAN WEZEL 49002033, VALEO 383727, VW 353121253AC, SEAT 353121253AC, VW 353121253AB, SEAT 353121253AB, MAGNETI MARELLI 350E11, NRF 30512, VW 1L0121253R, SEAT 1L0121253R, 4SEASONS 102071, FRIG AIR 01103035
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20014 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 317 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Passat |
- Ціна: 1 357 ₴


